Glamourdale ook naar goud in kür

Charlotte Fry en de KWPN-goedgekeurde Glamourdale hebben hun gouden WK-week in Aken in stijl afgesloten. Na hun overwinning in de Grand Prix Special wonnen ze zaterdagavond ook de kür op muziek. Met hun spectaculaire proef onder kunstlicht scoorden ze 91,907%, waarmee Fry en Glamourdale hun wereldtitels van vier jaar geleden in Herning prolongeerden.

Charlotte Fry en Glamourdale (Lord Leatherdale uit Thuja stb pref prest van Negro, fokker Joop Rodenburg uit Ouderkerk aan den IJssel) moesten direct na regerend Europees kampioenen Justin Verboomen en de KWPN-erkende Zonik Plus (v.Zonik) de ring in. De Belgische combinatie had met 88,439% net de leiding overgenomen en het publiek al op de banken gekregen.

Welcome to Glamourdale Airlines
Fry en de indrukwekkende hengst van Van Olst Horses hadden het publiek op hun hand. De vijftienjarige Glamourdale bleef foutloos en maakte vooral in de galoptour grote indruk. De krachtige verruimingen en expressieve wissels zorgden voor hoorbare reacties vanuit het publiek. Nog voordat Fry en Glamourdale aan hun laatste AC-lijn begonnen, stond een groot deel van het stadion al op de banken. Met 91,907% namen ze overtuigend de leiding over.

Het had niet beter gekund
“Dit was het meest fantastische gevoel ter wereld. We hebben nog nooit zo’n proef gereden”, reageerde Fry. “Zodra hij binnenkomt, ontspant hij en konden we er allebei gewoon van genieten. Het had niet beter gekund en ik kon niet gelukkiger zijn. In Herning was het alsof Glammie zich nog aan de wereld moest bewijzen. Dit jaar hebben we met ons hele team alles op deze week gezet. Dat het er dan op deze manier uitkomt, is een droom die werkelijkheid wordt.

Bron: KWPN